ANJKLOCEK.PL

Agroturystyka Nad Jeziorem

Księga gości


Dodaj wpis do księgi gości:

podpis:

adres e-mail:


opis:


Wpisy w księdze gości:

2012-06-22 22:43:10
KLOCEK TRZEBA ODWIEDZIĆ ,POBYĆ,SPĘDZIĆ TAM PRZEMILE CZAS. OKOLICE PEŁNE UROKU, GOSPODARZE DBAJĄCY O SWOICH GOŚCI, SERDECZNI, MILI .TAM CHCE SIĘ WRACAĆ MY WRACAMY OD 2001 ROKU REGULARNIE NA PEŁNE DWA MIESIĄCE LIPIEC I SIERPIEŃ. PUKI ŻYCIA I SIŁ STARCZY WRACAĆ .BĘDZIEMY.
autor: Z. R. MATACZYŃSCY

2013-10-06 19:53:07
Mamy u siebie w domu klocek z Klocka, klocek sosnowy z dużą zawartością żywicy otrzymaliśmy w prezencie wraz z instrukcją zastosowania od Państwa Ventów z miejscowości Klocek. Pomysł z tym klockiem był dobry, nawet zamienił się u nas w domu w talizman reklamy gospodarstwa agroturystycznego u Ventów z Klocka. Panie Bronku poprzecinałem go wg Pana instrukcji, a moja żona nawet pozbierała wióra i porozkładała po domu tak, że gdzie wejdę to przypomina mi się ten drugi Klocek. Byliśmy w tym gospodarstwie po raz pierwszy 8 dni pod koniec lipca 2013 r. Atmosfera która tam panowała bardzo nas zaskoczyła, czuliśmy się tam jak u siebie w domu, jak byśmy już tam kiedyś byli, bo taką atmosferę tworzą gospodarze w stosunku do gości. Pięknie położone gospodarstwo co widać na zdjęciach nie jest fotomontażem, jest rzeczywistością. Rekomenduję gospodarstwo u Ventów dla gości którzy lubią oglądać naturę i spokój, którzy w wolnych chwilach chcieliby porozmawiać z ludźmi posiadającymi mądrość życiową i coś się jeszcze od nich nauczyć. Uniwersalny Panie Bronku, często w głowie pojawiają mi się obrazy jak jedziesz bryczką, traktorem, samochodem i wreszcie jak Twoja klaczka się cieszy i rży na całą okolicę jak ją wołasz wieczorem do stajni. Polecam też kuchnię Pani Joli, bardzo smaczne, zróżnicowane posiłki przyrządza ta Pani, z chudnąć przy takiej kuchni to ciężki wysiłek!!. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś razem z Wami u Was, wypijemy piwo przy ognisku nad jeziorem, no i wreszcie Bronku posadzisz mnie na tą swoją klaczkę. autor: Danuta i Wiesław z Krakowa
autor: Danuta, Randzia, Wiesław Ptak z Krakowa

2014-05-14 19:43:10
Polecam!!! Gospodarze świetni, jedzenie pyszne, lasy....
autor: Robert

2014-07-06 13:38:17
Spędziliśmy cudowne 2 tygodnie u przesympatycznych Gospodarzy ( Joli i Bronka ) w przepięknych okolicznościach przyrody. Wrócimy niebawem .
autor: T i E PyrzanowscySzybki kontakt

Klocek 17
89-504 Legbad

Telefon:
kom. 693340421
(52) 3341343

Internet:
e-mail: wajolak@wp.pl
strona www: www.anjklocek.pl
© 2012, www.anjklocek.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone